o nas

O nas

Firma Stig to lata doświadczeń i ciągłego rozwoju firmy w podnoszeniu jakości swoich produktów i usług. Staramy się jak tylko to możliwe w pomocy przy urządzaniu każdego wnętrza. Podejmujemy wyzwania w wykonywaniu niestandardowych prac, na które mogą zwrócić Państwo uwagę oglądając zdjęcia z naszych wielu ciekawych realizacji.

U nas możecie Państwo zrealizować plany o wymarzonej kuchni, funkcjonalnej szafie, oryginalnych meblach na zamówienie lub zaprojektować i wyposażyć całe mieszkanie. Nasze terminy w zależności od rodzaju przedsięwzięcia i zastosowanych materiałów wynoszą od 4 do 8 tygodni.

Nasza firma współpracuje także z architektami i projektantami, którzy swoją wiedzą, doświadczeniem i oryginalnością pomysłów zaprojektują wnętrza nawet najbardziej wymagającym Klientom.

Jako Autoryzowany Partner Jakości Blum stosujemy do naszych mebli akcesoria, na które udzielana jest dożywotnia gwarancja. Jesteśmy również Autoryzowanym Przedstawicielem niemieckiego producenta systemów do drzwi suwanych Raumplus.

Realizacje nasze obejmują także meble biznesowe, które wykonujemy między innymi dla Piekarni Mielnik – meble sprzedażowe i biurowe, wyposażenie meblowe w tajskim Salonie Mana Spa & Wellnes w Gdyni, recepcje i wyposażenie w siłowni Fitness Authority w Gdańsku, meble na koncerty Żywiec Męskie Granie edycja 2011, wyposażenie wnętrz w budynku Kamienica Francuska, meble biurowe w Oliva Bussiness Park, meble do kantorów wymiany walut na lotniskach.

Naszym zadaniem jest przybliżenie Państwu wiedzy, dotyczącej podjęcia  wielu niełatwych czasami decyzji co do wyboru właściwych materiałów wyposażeniowych, ostatecznego projektu,  jak i wybrania odpowiedniej firmy posiadającej doświadczenie, wiedzę oraz rzetelność wykonywania swoich usług. Opinii o nas możecie Państwo zasięgnąć u firm z którymi współpracujemy jak i również my polecamy do skorzystania z ich usług.

Współpracę z Klientem rozpoczynamy od spotkania w naszym Studiu, w którym podczas rozmowy precyzujemy wspólne oczekiwania tak aby dopasować się z naszą ofertą do Państwa potrzeb. Kolejnym etapem są zadania wymagające dokonania dokładnego pomiaru, wykonania projektu i przedstawienia wyceny.

POMIAR: Wykonanie pomiaru pomaga poznać nam wnętrze i obrać odpowiednią drogę do ergonomicznego zaprojektowania pomieszczenia. Dzięki pomocy miernika laserowego, przenosimy precyzyjnie wykonane pomiary do programu komputerowego, w którym zaczynamy tworzyć wnętrze. Pomiar to często nowe pomysły na Państwa wnętrze.

PROJEKT: Projektujemy meble i wnętrza w programie Cad, który pozwala na realistyczne odzwierciedlenie kuchni a nawet możemy odbyć wirtualny spacer dzięki modułowi 3D. Kuchnia to miejsce szczególne także pod względem wymogów technicznych. Do każdego wykonanego projektu wykonujemy schemat przyłączy, który określa umiejscowienie instalacji wod-kan-co, elektrycznej, wentylacyjnej, oraz okładziny ściennej. Pozwala to bezpiecznie i w łatwy sposób przygotować instalacje zgodne z wymaganiami producentów agd, rozplanować odpowiednią ilość gniazdek elektrycznych oraz uniknąć komplikacji podczas montażu. Nie ma dwóch takich samych kuchni więc do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

WYCENA: Przy tworzeniu wyceny staramy się dopasować do planów finansowych Klienta dobierając odpowiednie materiały lub stosujemy zamienniki tak aby efekt był zamierzony.

MONTAŻ: Profesjonalny montaż, wymagający precyzyjnych technik trwa zwykle kilka dni, a uzależniony jest od rodzaju wykonywanych prac. Stosujemy elektronarzędzia marki Festool, które w trakcie pracy zintegrowane są z odkurzaczem pochłaniającym pył podczas wiercenia lub cięcia. Szanując Państwa wyposażone mieszkania, na czas przebiegu montażu staramy się zabezpieczyć podłogi w pomieszczeniach gdzie pracujemy naszą wykładziną. Na Państwa życzenie zapewniamy także instalatorów do podłączeń gazowych, elektrycznych i wodnych, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia do wykonywania tych prac. Nasza firma posiada również polisę OC na wypadek nieprzewidzianych okoliczności wynikających z prac montażowych.

MY W MEDIACH: Zapraszamy do oglądnięcia naszych realizacji, które ukazały się w magazynach Dobrze Mieszkaj i Świat Rezydencji.

Świat Rezydencji 1

Dobrze Mieszkaj

 

 

 

 

PARTNERZY:

Arch515logotypTabanda LogosikoraRaumplus logo

WSPIERAMY:

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               
CERTYFIKATY: